Napadli váš WordPress? Odvirujeme ho!

Zajistíme, aby byly vaše stránky stále aktuální a bezpečné

WordPress bez starostí.

Pravidelně zálohovat své webové stránky je pro jejich správnou funkčnost nezbytné. Pokud se na webu něco pokazí, budete mít vždy k dispozici verzi webu, ke které se můžete vrátit předtím, než nastanou nějaké problémy.

V rámci našeho hostingu zálohujeme vaše webové stránky průběžně, každý den v noci, a tyto zálohy držíme minimálně po dobu 14 dní. Tím je zajištěno, že pokud se během procesu aktualizace něco stane, rozbije, dojde ke konfliktu nebo se něco jednoduše pokazí, můžeme se vrátit ke staré verzi vašeho webu a vyřešit, kde dochází k chybám.

Pravidelná správa a ochrana bezpečnosti

Neaktuální a zastaralé pluginy způsobují řadu  bezpečnostních problémů systému WordPress. Zranitelnosti zásuvných modulů způsobují velkou část bezpečnostních problémů WordPressu. Jejich aktualizace je důležitá pro zajištění bezpečnosti vašeho webu. V našem plánu měsíční údržby aktualizujeme několikrát do měsíce.
Neaktualizované šablony vedou k bezpečnostním zranitelnostem mnoha webů WordPress. I z toho důvodu používáme u vašich webů výhradně prémiové, průběžně kontrolované a inovované šablony na bázi Divi, Astra Pro a podobně. Tyto společnosti průběžně inovují své šablony, aby zajistily stálé zachování vysokého výkonu a jejich bezpečnosti.
Většina zranitelností WordPressu pochází z jádra WordPressu, zejména ze starších verzí jádra. WordPress pravidelně vydává aktualizace, které tyto bezpečnostní problémy potírají, a proto je důležitým faktorem našeho plánu údržby právě aktualizace jádra tohoto systému. Aktualizace jádra WordPressu kontrolujeme každý měsíc a u našich klientů se tyto aktualizace instalují, jakmile se objeví.

Kolik stojí odvirování WordPressu?

od 3500,-

Vyčištění napadených www stránek vyžaduje důkladné projití všech souborů, identifikaci hrozmy a její eliminaci, někdy to může zabrat i několik hodin.

Kolik stojí pravidelné zabezpečení

300,- měsíčně

SLužba zajišťuje komplexní ochranu vašeho webu, případné napadení pak jde za námi odvirování je v ceně měsíční správy

Proč je nutné se o svůj web starat?

Je zcela jasné, že virem zasažená stránka na WordPressu může být potenciálně nebezpečná, protože virus může ohrozit nejen samotnou stránku, ale také návštěvníky, které na ni přistupují. Virus může například způsobit, že budou informace, které na stránce zadáte, ukradeny, nebo že budou údaje na stránce změněny. Je důležité, abyste pokud možno co nejdříve odstranili virus ze své stránky, abyste ochránili sebe i své návštěvníky.

Zavirované stránky mohou představovat řadu potenciálních nebezpečí. Mezi ty nejčastější patří:

  • Ztráta osobních údajů: Virus může způsobit, že budou informace, které na stránce zadáte, ukradeny a použity proti vám.
  • Ztráta dat: Virus může způsobit, že budou vaše data poškozena nebo zničena, což může mít za následek ztrátu důležitých informací.
  • Poškození zařízení: Virus může způsobit poškození vašeho počítače nebo jiného zařízení, na kterém přistupujete na stránku. To může vést ke ztrátě dat nebo dokonce k selhání zařízení.
  • Ztráta důvěryhodnosti: Pokud je vaše stránka zavirovaná, může to negativně ovlivnit její důvěryhodnost a snížit počet návštěvníků.
Tvorba webových stránek: Webklient